Mājas L18

Kam paredzēts šis tarifu plāns

Nospiediet pogu un nekavējoties saņemiet palīdzību!

Šis tarifu plāns ir izstrādāts, lai piedāvātu jums drošību mājās, kā arī sirdsmieru jums un jūsu mīļajiem. Ja jūs daudz laika pavadāt mājās vai vispār neejat ārā, dzīvojat viens vai jums ir kāda nopietna hroniska slimība, tad šis plāns jums ir vispiemērotākais. 

Izmantojot “mājas ierīci”, jūs varat izsaukt ārkārtas palīdzību, tikai vienreiz nospiežot pogu. Tas ir īpaši svarīgi, ja pie rokas nav citu saziņas līdzekļu! Ierīci var nēsāt uz rokas kā pulksteni vai kā kulonu. Ja iepriekš esat jau pakritis un nonācis bezpalīdzīgā stāvoklī vai jums ir kāda slimība, vai lietojat medikamentus, kas palielina kritiena risku, tad jums vairāk piemērota būs “mājas ierīce” ar kritiena sensoru.

Aprīkojuma komplekts “Mājas” sastāv no divām vienībām: bāzes stacijas, ko var pievienot tuvākajai kontaktligzdai jūsu mājā, kā arī rokassprādzes vai kulona ar SOS pogu. Bāzes stacijai ir skaļrunis un jutīgs mikrofons, kas ļauj jums sarunāties ar mūsu operatoru un/vai saviem mīļajiem. Rokassprādze vai kulons nav jāuzlādē. Signāla diapazons – līdz 300 metriem.

Galvenās funkcijas:

  • Zvanu centra uzraudzība visu diennakti;
  • Tiešs SOS signāls uz zvanu centru;
  • Divvirzienu komunikācija;
  • Iekārtu tehniskā stāvokļa uzraudzība;
  • Neatliekamās palīdzības dienestu ierašanās kontrole;
  • Ūdensdrošs.
...

Pakalpojuma izmaksas:

Piegādes izmaksas ir atkarīgas no klienta atrašanās vietas.

Minimālais līguma termiņš – 1 mēnesis. Maksājot uzreiz par gadu - viens mēnesis bez maksas!

Pasūtīt