Citi partneri

Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija

Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija (LSPA) ir dalīborganizācija, kas veicina sociālās uzņēmējdarbības attīstību Latvijā. Mēs apvienojam līdzīgi domājošas organizācijas, uzņēmumus un cilvēkus, kuri uzskata, ka sociālajai uzņēmējdarbībai Latvijā ir milzīgs potenciāls un kuri ir gatavi personīgi piedalīties šīs nozares veidošanā un stiprināšanā.

Vairāk: https://sua.lv/ru/lsua-ru/

SIA MĀJAS APRŪPE

SIA “Mājas aprūpe”- profesionāla palīdzība slimu un vecu cilvēku aprūpei mājās, kā arī speciālas programmas bērniem ar funkcionāliem traucējumiem. Sociālais uzņēmums ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi veselības aprūpē.

Vairāk: https://majasaprupe.lv/

Projekts “Parunāsim”

Vientulība var skart ikvienu, turklāt šāds brīdis var pienākt pēkšņi un negaidīti. Vientulība gulstas kā akmens uz sirds, kas ar laiku kļūst smagāks un pamazām aizstāj visu, kas kādreiz radīja prieku. Sociālais projekts “Parunāsim?” ir iespēja parunāties, tikt uzklausītam un nejusties vientuļam. Projekta komandu vada kopīgs mērķis – atbalstīt un uzklausīt ikvienu, kam nepieciešams vienkārši parunāties.

Vairāk: https://www.sonido.lv/socialais-projekts-parunasim/

SIA MENTAMED

Uzņēmumam SIA MENTAMED ir vairāk nekā piecpadsmit gadus ilga profesionālā pieredze medicīnas un sociālo pakalpojumu jomā. Pakalpojumi ir balstīti uz ilggadēju praktisko pieredzi un profesionālu medicīnas un sociālo darbinieku zināšanām. Uzņēmuma informatīvie tālruņi: 67 34 22 94 vai 29 24 83 68

Vairāk: www.mentamed.lv

VIGOR

Vigor – Latvijas insultu pārcietušo cilvēku un viņu radinieku biedrība, uz kuras bāzes jau 17 gadus darbojas brīvprātīgā psiholoģiskā atbalsta un rehabilitācijas programma. Vigor programmas galvenais uzdevums ir radīt apstākļus cilvēka psiholoģiskās veselības atjaunošanai un viņa dzīvesprieka attīstībai.

Vairāk: https://vigor.lv/

Latvijaradits

Latvijaradits – tas ir interneta portāls, kurā apkopots viss vērtīgais, kas radīts Latvijā – dažādi vietējie produkti, pakalpojumi un kultūras pasākumi.

Vairāk: https://latvijaradits.lv/sakums-ru

Labdarības fonds BeOpen

dibinātāja ir BlueOrange Bank, kas atbalsta fonda darbību, tādējādi apliecinot savu sociālo atbildību. BeOpen ir saņēmusi sabiedriskā labuma organizācijas statusu, kas ļauj ziedotājiem saņemt ienākuma nodokļa atlaides. BeOpen par ziedojumiem komisijas maksu neiekasē. 100% no visas saziedotās naudas nokļūst tam paredzētajam mērķim.

Vairāk: https://www.beopen.lv/ru/o-fonde

ParSirdi.lv

Asociācija “ParSirdi.lv” apvieno cilvēkus ar sirds un asinsvadu slimībām, kā arī viņu radiniekus. Biedrība dibināta 2011. gadā. Biedrības galvenais mērķis ir samazināt sirds un asinsvadu slimību izplatību Latvijā, veicinot sabiedrības izglītošanu un uzlabojot veselības aprūpes pieejamību.

Vairāk: https://www.parsirdi.lv/ru/