Dzīvības poga ir pakalpojums, kas nodrošina pastāvīgu saikni ar saviem mīļajiem neparedzētajās situācijās, kad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība. Ja jūs rūpējaties par senioru, vai vienatnē dzīvojošo tuvinieku ar ierobežotām pārvietošanās spējām, “Dzīvības poga” nodrošinās nepārtrauktu saikni ar viņu un kvalificēta personāla rūpes ārkārtas gadījumā. Piemēram, kad jūsu tuvinieks ir guvis traumu un nevar patstāvīgi izsaukt palīdzību.

“Dzīvības poga” ir neliela ierīce rokassprādzes formā, kuru klients pastāvīgi nēsā uz rokas un ārkārtas situācijā, nospiežot SOS pogu var sazināties ar palīdzības centru. Saņemot izsaukumu centra darbinieks sazinās ar lietotāju lai precizētu situāciju un sniedz viņam nepieciešamo palīdzību – izsauc ātro palīdzību, vai zvana klienta tuviniekiem.

Atšķirībā no tālruņa, kas var nebūt pieejams ja klients krit, vai pēkšņi zaudē orientāciju telpā, SOS poga, iestrādāta rokassprādzē ir vienmēr pa rokai.

Saņemot SOS signālu, centra operators pārbauda pacienta slīmības vēsturi un informāciju par viņa veselības stāvokļai un caur klienta mājās uzstādītas bāzes stacijas skaļruni sazinās ar lietotāju, lai noskaidrotu kas noticis un kāda palīdzība ir nepieciešama. Tad operators vai nu izsauc neatliekamās medicīniskās palīdzības brigādi, vai arī sazinās ar klienta tuviniekiem, lai nodrošinātu viņam nepieciešamo palīdzību.

Sazināties ar mums