Tarifu plāns „Mājas L17”

Kam ir domāts šis tarifu plāns?

Ja jūsu vecāka gadagājuma tuvinieks vai radinieks ar ierobežotām pārvietošanās spējām dzīvo patstāvīgi un bieži paliek mājās viens, tad kritiskajā situācija viņam var būt ļoti grūti izsaukt palīdzību un informēt apkārtējo par radušos situāciju. “Zelta stundas” likums vēsta, ka medicīniska palīdzība, kastiek saņemta pirmajās sešdesmit minūtēs, samazina komplikāciju un mirstības risku piecas reizes.

Izsaukt palīdzību ir vienkārši!

„Mājas L17” tarifu plāna ietvaros lietotājs saņem īpašu ūdensnecaurlaidīgu rokassprādzi ar trauksmes pogu un terminālu ar trauksmes pogu. Nospiežot SOS pogu uz rokassprādzes lietotātaja Terminālis automātiski sazvanās ar palīdzības centru „Dzīvības Poga” 24/7 operātoru. Operatoram ir pieejama lietotāja karte, kas ietver visu būtiskāko informāciju par viņu, ieskaitot lietotāja pamatslimības, alerģiju pret medikamentiem, durvju kodus un kontaktinformāciju tuviniekiem ar piekļuvi mājas atslēgam un kāpņutelpu mikročipiem. Palīdzības centra operators noskaidro trauksmes signāla cēloni, informē tuviniekus un, ja nepieciešams, izsauc neatliekāmo palīdzību, ar lietotāja un viņa tuvinieku iepriekšējo piekrišanu, nododot tās darbiniekiem svarīgu inormāciju par lietotāja veselību.
Pat ja lietotājs nospiežot trauksmes pogu nespēj ar balss sakaru palīdzību paskaidrot operatoram izsaukšanas iemeslu, operators var viņam nodrošināt palīdzību.

Image is not available

1 solis

Nospiežot SOS pogu signāls nekavējoties tiek nodots mūsu centra dispečeram

Image is not available

2 SOLIS

Mūsu speciāli apmācīts operators sazinās ar klientu caur bāzes stacijas skaļruni un precizē, kas ir noticis un kāda palīdzība ir nepieciešama

Image is not available

3 SOLIS

Operators izsauc uz klienta adresi ātrās palīdzības brigādi vai sazinās ar klienta tuviniekiem, lai nodrošinātu viņam nepieciešamo aprūpi

Slider

Lai nosūtītu trauksmes signālu Palīdzības centram lietotājs var izmantot jebkuru no ierīcēm –  rokassprādzi vai pašu terminālu.

L17 sistēma darbojas GSM tīklā. Ierīce ir aprīkota ar rezerves akumulatoru, nodrošinot sakaru iespējas starp Palīdzības centru un lietotāju arī gadījumos, ja uz laiku kulona vai rokassprādzes lietotāja mājās pazūd elektrība.

Trauksmes pogas signāla diapazons no rokassprādzes vai kulona līdz termināla atrašanās vietai ir 100 metri.

L17 sistēmas tehnisko apkalpošanu pārrauga Palīdzības centrs24/7.

Rekomendējām
GADA PLĀNS
22,95
EUR/mēn
Noslēdzot līgumu uz 12 mēnešiem,
1 mēnesis bezmaksas
Populārs
IKMĒNEŠA PLĀNS
25,-
EUR/mēn
Līguma termiņš mazāks par 12 mēnešiem
Slider

Garantijas summa: 100.00 €, ikmēneša maksa: 25.00 €
Piegāde un uzstādīšana visā Latvijā – bez maksas

 

Sazināties ar mums