Tarifu plāns “Aktīvais”


Kam ir domāts šis tarifu plāns?

Tarifu plāns ir piemērots aktīviem un enerģiskiem cilvēkiem, lai palīdzētu tiem tikt galā ar grūtībām, kas rodas ikdienā.

Kā lietot Mobilo terminālu “Dzīvības poga”?

Uz Mobila termināla priekšējā paneļa atrodas liela SOS trauksmes poga, kas ir konfigurēta tā, lai sazinātos ar lietotāja tuviniekiem un mūsu palīdzības centru «Dzīvības Poga» 24/7. Mobilais termināls ir aprīkots ar GPS raidītāju.

Piedāvātā ierīce ir īpaši piemērota veсāka gadagājuma cilvēkiem, kuriem ir grūti apgūt mūsdienu tehnoloģijas, proti, mobilos tālruņus. Mobilais termināls ir pietiekami mazs, ērts un pieejams kā Kulons, kas paredzēts nēsāšanai ap kaklu. Tas ir aprīkots ar Latvijas mobilo sakaru operatora SIM karti, un vienmēr ļauj sazināties ar saviem tuviniekiem.

Ierīci, tāpat kā parasto tālruni uzlādē no tīkla. Tā ir izturīga pret temperatūras svārstībām ziemas laikā.

Image is not available

1 solis

Nospiežot SOS pogu signāls nekavējoties tiek nodots pilnvarotai kontaktpersonai

Image is not available

2 SOLIS

Pilnvarota persona (radinieks vai tuvs cilvēks) noskaidro, kas ir noticis un kāda palīdzība ir nepieciešama

Image is not available

3 SOLIS

Ja kāda iemesla dēļ pilnvarota persona nevar atbildēt uz šo signālu, tas nonāk mūsu zvanu centrā, kur operators apstrādā zvanu un organizē nepieciešamo palīdzību

Slider

Saņemt palīdzību ir vienkārši!

Lai kritiskajā situācijā jūsu tuvinieks saņemtu palīdzību, viņam tikai jānospiež SOS poga; Jūs uzreiz uzzināsiet, ka ar viņu kaut kas ir noticis. Ja kāda iemesla dēļ Jūs nevarat atbildēt uz šo signālu, tas nonāk mūsu Palīdzības centrā 24/7, kur operators apstrādā zvanu un nosūta Jūsu tuviniekam nepieciešamo palīdzību.

Kā neapmaldīties un atgriezties mājās?

Jebkurš var apmaldīties nezināmā vietā vai mežā. Taču vecāki cilvēki bieži vien aizmirst pat savu adresi, vai ceļu uz mājām. Pateicoties GPS funkcijai, kas iebūvēta mobilajā terminālā, mūsu pakalpojums ļauj operatoram ātri noteikt jūsu tuvinieka atrašanās vietu, un paziņot to Jums, vai neatliekamās palīdzības dienestiem, un palīdzēt tam atgriezties atpakaļ mājās.

Aprīkojums: 48,00 €, ikmēneša maksa: 9,99 €/ minimālais termiņš 3 mēneši
Piegāde un uzstādīšana visā Latvijā – bez maksas

Rekomendējām
GADA PLĀNS
9,15
EUR/mēn
Noslēdzot līgumu uz 12 mēnešiem,
1 mēnesis bezmaksas
Populārs
IKMĒNEŠA PLĀNS
9,99
EUR/mēn
Līguma termiņš mazāks par 12 mēnešiem.
Minimalais līguma termiņš 3 mēneši
Slider
Sazināties ar mums