Tarifu plāns „Aktīvais”

Kam ir domāts šis tarifu plāns?

Tarifu plāns ir piemērots aktīviem un enerģiskiem cilvēkiem, lai palīdzētu tiem tikt galā ar grūtībām, kas rodas ikdienā. Piemēram, ja cilvēks pazuda vai viņam ir nepieciešama medicīniskā palīdzība, bet tālrunis nav pieejams.

Kā lietot Mobilo terminālu “Dzīvības poga”?

Mobilais termināls ir pietiekami mazs, ērts un pieejams kā Kulons, kas paredzēts nēsāšanai ap kaklu. Tas ir aprīkots ar SIM karti un GPS raidītāju, kas vienmēr ļauj sazināties ar saviem tuviniekiem. Caur šo ierīci tiek nodibināta divvirzienu komunikācija un klients var sarunāties ar radiniekiem un operatoru. Ierīci, tāpat kā parasto tālruni, uzlādē no tīkla. Tā ir izturīga pret temperatūras svārstībām ziemas laikā.

Uz Mobila termināla priekšējā paneļa atrodas liela SOS trauksmes poga, kas ir konfigurēta tā, lai sazinātos ar Lietotāja tuviniekiem un mūsu palīdzības centru «Dzīvības Poga» 24/7.

poga

1 SOLIS
Nospiežot SOS pogu signāls nekavējoties tiek nodots pilnvarotai kontaktpersonai

diennakts konsultācija

2 SOLIS
Pilnvarota persona (radinieks vai tuvs cilvēks) noskaidro, kas ir noticis un kāda palīdzība ir nepieciešama

ātra palīdzība

3 SOLIS
Ja kāda iemesla dēļ pilnvarota persona nevar atbildēt uz šo signālu, tas nonāk mūsu zvanu centrā, kur operators apstrādā zvanu un organizē nepieciešamo palīdzību

Saņemt palīdzību ir vienkārši!

Lai kritiskajā situācijā jūsu tuvinieks saņemtu palīdzību, viņam tikai jānospiež SOS poga. Jūs uzreiz uzzināsiet, ka ar viņu kaut kas ir noticis. Ja kāda iemesla dēļ Jūs nevarat atbildēt uz šo signālu, tas nonāk mūsu Palīdzības centrā 24/7, kur operators apstrādā zvanu un nosūta Jūsu tuviniekam nepieciešamo palīdzību.

Kā neapmaldīties un atgriezties mājās?

Jebkurš var apmaldīties nezināmā vietā vai mežā. Aptuveni 30% cilvēku, kas vecāki par 60 gadiem, cieš no pēkšņas atmiņas zuduma un ir pakļauti riskam, ka viņi nevarēs atrast savu māju. Nespēja pašam pieprasīt palīdzību ir viens no galvenajiem vecu cilvēku traģēdijas cēloņiem. Pateicoties GPS funkcijai, kas iebūvēta mobilajā terminālā, mūsu pakalpojums ļauj operatoram ātri noteikt jūsu tuvinieka atrašanās vietu un paziņot to Jums, vai neatliekamās palīdzības dienestiem, un palīdzēt tam atgriezties atpakaļ mājās.

“Aktīvāis” ikmēneša abonēšanas maksa 11,99 eiro. Šajā сenā ietilpst: SIM karte; tehniskā palīdzība; diennakts zvanu centra uzraudzība, papildu zvans zvanu centra operatoram.

Aprīkojums (mobilā ierīce): iegāde 64 eiro (vienreizēja maksa) vai īre (3€ mēnesī).

Vienreizēja pieslēguma maksa – 15 eiro (ierīces iestatīšana, dokumentu noformēšana, datu ievadīšana sistēmā).

Piegādes izmaksas ir atkarīgas no klienta atrašanās vietas.

Sazināties ar mums