Tarifu plāns „Mājas”

Kam ir domāts šis tarifu plāns?

Ja jūsu vecāka gadagājuma tuvinieks vai radinieks ar ierobežotām pārvietošanās spējām dzīvo patstāvīgi un bieži paliek mājās viens, tad kritiskajā situācija viņam var būt ļoti grūti izsaukt palīdzību un informēt apkārtējo par radušos situāciju. “Zelta stundas” likums vēsta, ka medicīniskā palīdzība, kas tiek saņemta pirmajās sešdesmit minūtēs, samazina komplikāciju un mirstības risku piecas reizes.

Izsaukt palīdzību ir vienkārši!

„Mājas” tarifu plāna ietvaros Lietotājs saņem īpašu ūdensnecaurlaidīgu rokassprādzi un terminālu ar trauksmes pogu. Nospiežot SOS pogu uz rokassprādzes, Lietotātaja Terminālis automātiski sazvanās ar palīdzības centru „Dzīvības Poga” 24/7 operatoru. Operatoram ir pieejama Lietotāja karte, kas ietver visu būtiskāko informāciju par viņu, ieskaitot pamatslimības, alerģiju pret medikamentiem, durvju kodus un kontaktinformāciju tuviniekiem ar piekļuvi mājas atslēgām un kāpņu telpu mikročipiem. Palīdzības centra operators noskaidro trauksmes signāla cēloni, informē tuviniekus un, ja nepieciešams, izsauc neatliekāmo palīdzību, ar Lietotāja un viņa tuvinieku iepriekšējo piekrišanu, nododot tās darbiniekiem svarīgu informāciju par Lietotāja veselību.

Pat ja Lietotājs nospiežot trauksmes pogu nespēj ar balss sakaru palīdzību paskaidrot operatoram izsaukšanas iemeslu, operators var viņam palīdzēt!

poga

1 SOLIS
Nospiežot SOS pogu signāls nekavējoties tiek nodots mūsu centra operatoram

diennakts konsultācija

2 SOLIS
Mūsu speciāli apmācīts operators sazinās ar klientu caur bāzes stacijas skaļruni un precizē, kas ir noticis un kāda palīdzība ir nepieciešama

ātra palīdzība

3 SOLIS
Operators vai nu izsauc uz klienta adresi ātrās palīdzības brigādi, vai sazinās ar klienta tuviniekiem, lai nodrošinātu viņam nepieciešamo aprūpi

Lai nosūtītu trauksmes signālu Palīdzības centram, Lietotājs var izmantot jebkuru no ierīcēm – rokassprādzi vai pašu terminālu.

“Mājas” sistēma darbojas GSM tīklā. Ierīce ir aprīkota ar rezerves akumulatoru, nodrošinot sakaru iespējas starp Palīdzības centru un Lietotāju arī gadījumos, ja uz laiku mājā pazūd elektrība.

Trauksmes pogas signāla diapazons no rokassprādzes līdz termināla atrašanās vietai ir 300 metri.

“Mājas” sistēmas tehnisko apkalpošanu pārrauga Palīdzības centrs 24/7.

Pakalpojums “Mājas L17” tiek sniegts sadarbībā ar Rīgas Sociālo dienestu.

”Mājas L18″ ikmēneša abonēšanas maksa 19,99 eiro. Šajā сenā ietilpst: SIM karte; tehniskā palīdzība; diennakts zvanu centra uzraudzība, pirmais tiešais zvans palīdzības centra operatoram.

Aprīkojumā ( termināls un aproce) ikmēneša īre 5 eiro.

Vienreizēja pieslēguma maksa – 15 eiro (ierīces iestatīšana, dokumentu noformēšana, datu ievadīšana sistēmā).

Piegādes izmaksas ir atkarīgas no klienta atrašanās vietas.

 

Sazināties ar mums